Стаціонарні системи рентгенодіагностичні
C 1952 року компанія GENERAL MEDICAL MERATE S. p.A займається розробкою і впровадженням технологій для рентгенодіагностичного обладнання. Завдяки відповідності виробів високим стандартам якості і цінової конкурентоспроможності, GMM є одним з визнаних лідерів виробництва рентгенівської техніки. Удосконалена система управління гарантує постійний контроль та оновлення виробничих процесів, що повністю відповідають нормам якості та безпеки для медичних рентгенівських апаратів, приділяючи при цьому особливу увагу екологічним питанням. Більш того, здійснюється постійний контроль матеріалів і комплектуючих, проводяться періодичні перевірки заводів-постачальників на предмет відповідності стандартам якості і специфікаціям компанії GMM. Перед виведенням будь-якого продукту на ринок, виробничий відділ GMM здійснює жорстке підсумкове тестування обладнання, спрямоване на підтвердження правильності роботи і надійності. Серед великої кількості виробників рентгенівського обладнання італійська компанія GMM (General Medical Merate) займає особливе місце. Рентгенівські системи GMM стали свого роду еталоном якості і саме продукція компанії GMM використовувалася для комплектації рентгенівських систем інших виробників.
Найбільш поширений тип стаціонарних рентгенівських систем в медичних центрах - це класичні рентгенографічні апарати на два робочих місця. Основними компонентами таких систем є рентгенівська трубка (з стельовим або підлоговим кріпленням), стіл знімків - для положення «лежачи», стійка знімків - для положення «стоячи» і генератор.
При покупці рентген апарату важливо визначитися з профілем досліджень і місцем розташування обладнання. Вибравши вид рентген апарату, можна перейти до оцінки його технічних параметрів.
Цифрові рентгенівські апарати класифікуються за типом детектора. На сьогоднішній день розрізняють два основних типи цифрових систем:
Системи з дигитайзером, так званим «оцифровщиком»,
Системи з плоскопанельным детектором.
Система на основі напівпровідникових плоских детекторів - це сучасна технологія, має більш високу роздільну здатність.
CR системах застосовується принцип люминофорных чутливості. Зовні це звичайний рентген апарат, в якому замість плівковою касети використовується CR-касета на основі запам'ятовуючих люмінофорів. Після знімка касету необхідно отримати з апарату і помістити в спеціальний зчитувальний пристрій - дигитайзер. Після закінчення процесу зчитування дигитайзер передає отримане цифрове зображення на робочу станцію лаборанта, при цьому касета буде очищена і готова до наступного дослідження.
DR системах застосовуються напівпровідникові плоскопанельні детектори. Цифровий рентгенівський апарат на два робочих місця може бути оснащений як одним бездротовим плоскопанельным детектором, який необхідно переміщувати від столу до стійки знімків, так і двома - і для столу, і для стійки знімків.
При цьому необхідно враховувати, що плоскопанельний детектор ні в якому разі не можна втрачати, а його вартість становить більшу частину всієї DR-системи, на відміну від CR, де вартість окремо взятої касети незначна.
Після знімка практично моментально плоскопанельний детектор передає цифрове зображення на робочу станцію лаборанта. У ланцюжку відсутня ланка у вигляді оцифрувальника (дигитайзера), що істотно скорочує час отримання цифрового зображення, а також забезпечує надійність всієї системи.
Системи з плоскопанельным детектором (DR) коштують дорожче систем на касетах з дигитайзером (CR), але вони виправдовують себе при великому потоці пацієнтів, так як суттєво підвищують пропускну здатність рентген кабінету, є більш надійними, а також дозволяють отримувати зображення найвищої якості.
Крім робочої станції лаборанта, яка, як правило, входить в комплект поставки CR або DR систем, для оснащення відділення рентгенології з цифровим рентгенівським апаратом знадобляться робоча станція лікаря, комплектується медичним монітором високого дозволу, і спеціальний принтер для роздруківки рентгенівських знімків.
Нашим клиентам мы предлагаем надежные принтеры и различные варианты рабочих станций. Программное обеспечение рабочей станции врача позволяет сделать полноценную диагностику, включая все необходимые измерения, отправить снимок на печать или записать его в электронном виде на внешний носитель.
Если в клинике уже есть аналоговый рентгенографический аппарат, то для перехода на цифровую технологию нет необходимости в его замене. Достаточно купить одну из цифровых систем - CR или DR и объединить ее с данными аппаратом.
Якщо Вас цікавить ціна на стаціонарні рентген системи, ви можете зв'язатися з співробітниками компанії Медрехаб за вказаними контактами. Зв'язавшись з нами, Вас проконсультують і порадять, за доступною ціною, необхідний рентген апарат з установкою та доставкою.
Купити стаціонарну рентгенсистему в Україні - компанія Медрехаб | Рентген обладнання